Bodur Elma Fidanı - bodurelmafidani.com

Kemal Cüce Tarım Ltd Şti

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür
Anasayfa Online Satış

Online Satış

E-posta Yazdır PDF

-TOPTAN ONLİNE  FİDAN SATIŞI İÇİN ;İLETİŞİM KISMINDANKİ NUMARALAMIZDAN ARIYABİLİR VEYA İLETİŞİM FORMUNA İSTEMİŞ OLDUGUNUZ FİDANIN CİNSİNİ ,ADEDİNİ, ALICI İSMİ,SABİT NUMARA VE VARSA GSM NUMARASINI BELİRTİNİZ.GERİ BİLDİRİM  MAİLİ BİR GÜN İCERİSİNDE GÖNDERİLİR.GERİ BİLDİRİM SONUCUNDA FİDAN ÜCRETİ BELİRTİLEN HESAP NUMARASINA VEYA POSTA ÇEKİ HESABINA YATTIKTAN SONRA AYNI GÜN İÇERİSİNDE BELİRTİLEN ADRESE FİDANLAR GÖNDERİLİR.

PERAKENDE FİDAN SATIŞLARI İÇİN www.fidantohum.com adresini ziyaret ederk kapıda ödeme, havale, kredi kartı yöntemlerini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE VADE FARKSIZ TOPTAN FİDAN ALIMLARINIZDA FİDAN BEDELİ 2-4-6 TAKSİT OLACAK ŞEKİLDE MAİL ORDER YOLUYLA  ÖDEMEDE YAPABİLİRSİNİZ .

FİDAN GÖNDERİMİ NASIL OLUR?

-ACIK KÖK FİDANLAR KÖK BUDAMASI YAPILDIKTAN SONRA AŞIDAN İTİBAREN 60-70 CM ARASINDA KESİLİR.FİDAN KÖKLERİ NEM VE SU KAYBINI ÖNLEYEN SIVIYA BATIRILIR.ARDINDAN NEMOTOD İLACINA BATIRILARAK FİDAN KÖKLERİ HAVA ALMAYACAK ŞEKİLDE ÖZEL POŞETLERE KONUR.

-TÜPLÜ FİDAN GÖNDERİMİ 30x32x100 cm  VEYA 60x64x100 cm  ŞEKLİNDE EBATLARI OLAN ÖZEL KARTON KUTULARA YERLEŞTİRİLİR.ADEDE MİKTARINA GÖRE ADRESE TESLİMAT YAPILIR.MİKTARI GÖRE ADRESE TESLİM İMKANI VARDIR.

-FİYATLAR KDV DAHİL SATIS FİYATLARIDIR.STOK DURUMLARINI ÖĞRENMEK İÇİN FİYATLARIMIZ KISMINA BAKINIZ.

-BİLGİ ALISVERİSİ  İÇİN  İLETİSİM KISMINDAN FORMU DOLDURUNUZ.1 GÜN İCİNDE  CEVAPLANIR.MSN TEKNİK DESTEK VE TALEPLERİNİZ İÇİN Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız Bu ePosta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir daha detaylı bilgi için Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız Bu ePosta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail atınız.

-TÜPLÜ FİDAN SATISLARI YILIN 12 AYI DEVAM ETMEKTEDİR.

-GÖNDERİMLER ANLAŞMALI OLGUMUZ ARAS KARGO ŞİRKETİ İLE YÜZDE 65 İNDİRİMLİ BİR ŞEKİLDE YAPILIR.KARGO BEDELİ ALICIYA AİTTİR.